kaybedenler :(

efkan'ın da teyidini aldıktan sonra sp olarak kaybedenler klubu hakkında bir yazı yazabiliriz.

ANNESİ DİNLEDİĞİNİ BİLE BİLE POMPA MUHABBETİ YAPAN, CİLLOP GİBİ KIZI UFKA BAKMAK UĞRUNA KAÇIRAN ADAMLAR BİZDEN DEĞİLDİR, OLAMAZ.

ya arkadaş tamam güzel film, geçmişi var radyodan falan iyidir hoşturda 7 den 70 e herkesin ıssız adam olması gibi oldu bu işte.
dertlere laflara bak allah aşkına
hayatı kadıköy sokaklarında öğrendim....
postmodernizimin bilişsel durakları diye kitap çıkartırsan kimse okumaz tabi a.k
hadi herşeyi geçtim kaybedenler klubune bak motorun var istediğin an bi kızla sevişebiliyorsun yayınevin var barın var fotoğraf çekiyosun pikaplarla uğraşıyosun sonra çok yanlızıııııım diyo inliyosun senin ben ananı sikerim işte.
kadınlar şöyle yapar böyle yapar sonra böyle olur gidiyorum geri dönebilmek için falanlar filanlar çok baygın bu iş ya.


ayriyetten siz ikiniz bu tiple her gece başka hatun kaldırdıysanız biz sp olarak spartacusuz, snopi doguz, ezeliz.+ bazen gidemez
- bazen hic gidememekten korkar. bazilari sonsuz neseye dogar
+ bazilari sonsuz geceye...
[Efkan Öztürk]
Şikayet Et · 11:12
hay ananızın amı ya
askerde ne güzel kafam rahattı
kekolarla
sıçmayı bilmeyen adamlarla
gelcem
hemen bunlar sarcak
dört bi yandan

2 yorum:

  1. AHAHAHAHSHAHAHA arkadaş hakkaten ya. biri bitiyo öbürü geliyo. türk karıları zaten böyle piç pezevenklere aç, adamları da "bi tane götveren bulsam da ona özensem, rol model edinsem" diye yanım yanım yanıklıyor. ölün amk. sağa çekip ölün artık.

    YanıtlaSil
  2. bu herifler yüzünden 14-15 yaşındaki bebeler çok yalnızım triplerinde,500 deyz of samır izleyip o koca gözlü hatun gibi "aşka inanmam" modunda takılıyorlar.15 diyorum mk,15 lan ne gördün de kaybettin,aşkı gördün de mi inanmıyorsun mnsktmn.

    YanıtlaSil