eski adı : ACME

geçen yiğitle takılıyoruz.. takılırken her konudan konuşuruz. aslında hep aynı konuları konuşuruz ama her buluşmamızda bu konuştuğumuz konularda yeni gelişmeler olur onun üzerinden devam ederiz ve tartışırız. konu başlarken farklı olan düşüncemiz konunun sonunda ortak noktada birleşir. neyse EFKAN hakkında konuşmak istedik bir gün..

efkan bizim grubumuzun,blogumun bilgi dolu aydın insanıydı.. askerden döndüğünde bi hikaye yazmaya başlamıştı hatta. baya güzel şeyler bekliyordum ondan.. bekliyorduk.. blog yazılarını okumaktan keyif alıyordum. ama bloga yazmayı da bıraktı.. neden bıraktı ? neden eskisi gibi değil ? bu soruların üstüne gittik işte... cevap basitti : body building ve boks !!!! bu adam hobi olarak başladığını düşündüğümüz bu iki etkinliğe fena halde kendini kaptırdı dostlar.. hatta bu iki olay onu kontrol altına aldı.. ben acmeyi feslefe toplantılarında görmeyi düşüneceğimi zannederken yakında kafes dövüşlerinde olmasından korkuyorum.. biz eski efkanı istiyoruz acmeyi istiyoruz louis efkan barrow'u değil :(((( eskiden buluşmalarda yeni yeni bilgiler, teknolojiler, düşüncelerden bahsederdin şimdi spor mpor bişeyler anlatıyorsun o ne olm ya :S:S

kendine gel.. buraya bi yazı yaz.. sporu bırak.. ne biliyim.

(bu adam murat menteşi ilk internet aleminde keşfeden adamdır lan şiirlerinden birini yazmıştı da sadece kendi blogunda çıkıyordu.. )

2 yorum:

 1. olm ben fitnıs ağırlıklı çalışıyom badi değil ya :/ o kadar hayatımı veremem. onlar çok ayrı şeyler. hem sizin çalışma hayatınız benden yoğun lan.

  YanıtlaSil
 2. Have you ever consideгеd wгiting an
  e-book oг gueѕt authoгіng on other
  websiteѕ? Ι haνe a blоg cеntereԁ on the ѕamе topics you disсuss and would
  really likе to hаvе уоu share ѕοme stories/іnformatiοn.
  I κnow my subscribeгs would value your ωoгk.
  Іf you're even remotely interested, feel free to send me an email.

  My webpage SEOPressor V5 review
  Also see my page: SEOPressor V5 review

  YanıtlaSil